Jdi na obsah Jdi na menu
 


Club 21

Jsem dlouholetou členkou  Clubu 21. století.  Club 21.století sdružuje od roku 1996  lidi, které zajímá život v souladu s přírodou a s přírodními zákony, lidi, kteří vědí, že jsou nedílnou součástí přírody a mají velký vliv na stav životního prostředí.

  V srdci každého z nás je jedna velká touha - mít zdravé děti. V srdcích našich dětí je stejně silná touha !  

  Planetu jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí, záleží na našich moudrých rozhodnutích.

Kdo jsme  -  Projekt srdce na veletrhu Biostyl :   http://www.missiva.cz/club-21/video    

Video o praní  pro miminka i dospěláky, šetrné ke zdraví i přírodě - http://youtu.be/g4VUrpz5nv0

Úryvek z knihy JOSEFÍNA A BYTOSTI, autorka Lucie Kaletová, hrdinkou knihy je patnáctiletá dívka Josefína.

Autorka zde nádherně vystihuje důvody, proč je tu Club 21.století s produkty přátelskými k přírodě i k našemu zdraví.

"Když jsem šla po mámě uklidit hrnek, vyklepala jsem zbytky bylinek do záchodu. Pořád voněly. Umyla jsem hrníček, drátěnkou, ale bez saponátu. Většina lidí si myslí, že mydliny prostě zmizí v potrubí. Je to evidentní blbost ! Nic nemůže zmizet. Mydliny se vrací s vodou do žil planety. Voda je jako krev.               A Země je živá.  Zatím. Na umytí hrníčku vyplácá člověk takovou dávku saponátu, co by stačila na plný dřez nádobí. Země dostává kapačkou kanálů a řek nazpět do žil pekelný roztok, svou vlastní krev, co se prohnala našimi domácnostmi. Krev, co už živá není. Nechci nikoho poučovat, jen to prostě cítím, že i kousek mě samotné umře."

Zkušenosti s produkty od přátel.  Předávám dál, jen jsem některé maličko zkrátila. Konkrétní jména a tel.čísla pro ověření zkušenosti  předám na vyžádání.

Kamarádka -členka klubu ze Sez.Ústí si nechala změřit hladinu homocysteinu  v dubnu 2016,  protože se cítila velmi unavená  a celkově slabá. Hladina HCy byla 21  mikromolů, což je opravdu hodně. Začala s užíváním 1 - 2 sáčků vitoniku denně, k tomu 1 sáček fytotoniku, hořčík a zinek.  Po krátké době se cítila celkově lépe, pocity neustálé únavy začaly ustupovat.Po půl roce, koncem  září, si nechla udělat kontrolní měření hladiny HCy a výsledky velmi mile překvapily - 13 mikromolů !                     Díky a zkušenost a Helence dobré a pevné zdraví.


Kamarádka Jana  je dlouholetá  členka klubu a své vyborné zkušenosti si nenechává pro sebe.                                                Předávám nejprve její vlastní zkušenost s lněným olejem.
Jsem po 4 operacích (baypas, krkavice), ucpávají se mi cévy ( vliv dědičnosti), zadýchávala jsem se, otékaly mi nohy.
Od dubna 2016 jsem na základě zkušeností lidí na setkání členů na Svratce začala denně užívat směs tvarohu a  lněného oleje.   K tomu  jsem  přidávala  lněné  semínko a  trochu čisté vody.  Po  třech  měsících se  mi zlepšil  dech  a zmizely otoky nohou. Kontrola po půl roce - cévy v pořádku a na další kontrolu mám tentokrát přijít až  po roce.  
                               
Díky za takovou skvělou zkušenost.


Zkušenost Janiny švagrové:
V 53 letech diagnostikovaná cirhoza jater - nemocnice, zhoršování stavu, nekoordinované pohyby, přestala chodit.
Výhled vývoje nemoci podle ošetřující lékařky - stav se bude zhoršovat, nemoc je nevyléčitelná, konec nelze odhadnout.
Byla umístěna na LDN. Začala jsem jí nosit Fytotonik a Vitatonik ( 4 + 3 sáčky denně). Po 3 týdnech první úspěch -dokázala si ostříhat nehty, začala se učit chodit. Za dalších 14 dnů nám jí dali domů. Po 3 měsících kontrola - játra v pořádku. Dnes se těší dobrému zdraví.
 
Chápu, že je těžké takové zkušenosti uvěřit, já ale Janu osobně znám, je to člověk, který by nelhal a nemá k tomu ani důvod.

Zkušenost tatínka Janiny kadeřnice :
 V 72 letech neustálé záněty močového měchýře, vývod. Apatický, ztratil chuť k jídlu, podrážděný, zimomřivý, špatné jaterní testy, léky na játra. Doporučila jsem Fytotonik a Vitatonik ( 1 + 1) . Kontrola po měsíci - odebrány léky na játra. Zlepšila se nálada, veselý, chuť k jídlu, začal se pohybovat, lepší kvality života.                                    
 Díky za zkušenost, lepší kvalita života je přesně to, oč nám běží.  Dobrá kvalita života do vysokého věku.

Zkušenost s bakterií MRSA - toto je zkušenost kamarádky Lenky z Kamenice nad Lipou :                                                    Babičku trápila otevřená hnisající rána na noze, která se nehojila a vyšetření potvrdilo přítomnost bakterie MRSA. Po opakovaném využívání antibiotik přítomnost bakterie stále přetrvávala. Dočetla jsem se na webu, že na tuto bakterii může pomoci černucha setá zvaná též černý kmín. Objednala jsem olej od frmy Missiva a po dobu deseti dnů jsme dávali babičce po jedné lžičce ráno i večer. Rána se začala brzy zlepšovat a vyšetření prokázalo, že jsme v boji s mrsou byli úspěšní.                                                                                                                                             

  

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 52717
Měsíc: 1440
Den: 37