Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdraví - články

Rubriky

Homocystein

Příspěvků: 2

Lněný olej a černý kmín

Příspěvků: 3

Recepty

Příspěvků: 1

Vše o tucích typu omega 3

Příspěvků: 1

Příspěvky

Zkušenosti s produkty

Zkušenosti s produkty od přátel.  Předávám dál, jen jsem některé maličko zkrátila. Konkrétní jména a tel.čísla pro ověření zkušenosti  předám na vyžádání.

Kamarádka -členka klubu ze Sez.Ústí si nechala změřit hladinu homocysteinu  v dubnu 2016,  protože se cítila velmi unavená  a celkově slabá. Hladina HCy byla 21  mikromolů, což je opravdu hodně. Začala s užíváním 1 - 2 sáčků vitoniku denně, k tomu 1 sáček fytotoniku, hořčík a zinek.  Po krátké době se cítila celkově lépe, pocity neustálé únavy začaly ustupovat.Po půl roce, koncem  září, si nechla udělat kontrolní měření hladiny HCy a výsledky velmi mile překvapily - 13 mikromolů !                     Díky a zkušenost a Helence dobré a pevné zdraví.


Kamarádka Jana  je dlouholetá  členka klubu a své vyborné zkušenosti si nenechává pro sebe.                                                Předávám nejprve její vlastní zkušenost s lněným olejem.
Jsem po 4 operacích (baypas, krkavice), ucpávají se mi cévy ( vliv dědičnosti), zadýchávala jsem se, otékaly mi nohy.
Od dubna 2016 jsem na základě zkušeností lidí na setkání členů na Svratce začala denně užívat směs tvarohu a  lněného oleje.   K tomu  jsem  přidávala  lněné  semínko a  trochu čisté vody.  Po  třech  měsících se  mi zlepšil  dech  a zmizely otoky nohou. Kontrola po půl roce - cévy v pořádku a na další kontrolu mám tentokrát přijít až  po roce.  
                               
Díky za takovou skvělou zkušenost.


Zkušenost Janiny švagrové:
V 53 letech diagnostikovaná cirhoza jater - nemocnice, zhoršování stavu, nekoordinované pohyby, přestala chodit.
Výhled vývoje nemoci podle ošetřující lékařky - stav se bude zhoršovat, nemoc je nevyléčitelná, konec nelze odhadnout.
Byla umístěna na LDN. Začala jsem jí nosit Fytotonik a Vitatonik ( 4 + 3 sáčky denně). Po 3 týdnech první úspěch -dokázala si ostříhat nehty, začala se učit chodit. Za dalších 14 dnů nám jí dali domů. Po 3 měsících kontrola - játra v pořádku. Dnes se těší dobrému zdraví.
  
Chápu, že je těžké takové zkušenosti uvěřit, já ale Janu osobně znám, je to člověk, který by nelhal a nemá k tomu ani důvod.

Zkušenost tatínka Janiny kadeřnice :
 V 72 letech neustálé záněty močového měchýře, vývod. Apatický, ztratil chuť k jídlu, podrážděný, zimomřivý, špatné jaterní testy, léky na játra. Doporučila jsem Fytotonik a Vitatonik ( 1 + 1) . Kontrola po měsíci - odebrány léky na játra. Zlepšila se nálada, veselý, chuť k jídlu, začal se pohybovat, lepší kvality života.                                    
 Díky za zkušenost, lepší kvalita života je přesně to, oč nám běží.  Dobrá kvalita života do vysokého věku.

Zkušenost s bakterií MRSA - toto je zkušenost kamarádky Lenky z Kamenice nad Lipou :                                                    Babičku trápila otevřená hnisající rána na noze, která se nehojila a vyšetření potvrdilo přítomnost bakterie MRSA. Po opakovaném využívání antibiotik přítomnost bakterie stále přetrvávala. Dočetla jsem se na webu, že na tuto bakterii může pomoci černucha setá zvaná též černý kmín. Objednala jsem olej od frmy Missiva a po dobu deseti dnů jsme dávali babičce po jedné lžičce ráno i večer. Rána se začala brzy zlepšovat a vyšetření prokázalo, že jsme v boji s mrsou byli úspěšní.                                                                                                                                             

  

 
17. 12. 2018 | Rubrika: Zdraví - články
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 54025
Měsíc: 1454
Den: 74