Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Vzdělání

___________________________

Gymnázium a nadstavbové studium na Střední škole ekonomické

Kurz pro duly 2007 -9    Cerifikovaná česká dula, České duly z.s.

Kurz pro laktační poradce - certifikát 2012, Laktační liga

Kranio sakrální terapie- kurz pro duly, 2015

Základy kraniosakrální práce, 2017

Workshop nedonošenci, 2016

_______________________________

    Mám tři děti - dva syny a dceru. Starost o jejich správný vývoj mě přivedl k zájmu o zdravé stravování a vůbec o zdravý způsob života. Jejich zdravotní problémy jsem se vždy snažila řešit celostně a ne jenom pomocí léků. Zkoumání přirozených zdrojů a možností, hledání souvislostí nejen na tělesné rovině, ale i na rovině duševní a duchovní. Více než 30 let se zajímám o vše, co může lidem pomoci najít zdraví a rovnováhu hlavně s pomocí přírody a přirozených způsobů péče o tělo i duši. Zajímají mě lidské vztahy, různé psychoterapeutické směry, ráda si s lidmi povídám, ráda naslouchám jejich příběhům, těší mě být se ženami na jejich cestě k mateřství, pomáhat v náročných situacích v šestinedělí.             

   Mým velkým koníčkem je čtení knih na výše uvedená témata a taky zahradničení. Energii čerpám v zahradě, je to pro mě relaxace, meditace, obnova duševních sil ( tělo si tam spíš odrovnám). Miluji být v přírodě, nejvíc v lese.         

      S radostí a láskou se věnuji projektu pro udržení krásné čisté přírody - Projektu Srdce - Clubu pro 21.století. Vážím si všech lidí, kteří nemyslí jen na svůj prospěch, ale také na to, co tu za sebou zanecháme, na naše děti, na trvale udržitelný život v krásné přírodě, ve společenství šťastných a vyrovnaných lidí. K tomu rozhodně patří hezky se narodit , přijít na tento svět v prostředí přijetí, bezpečí a lásky. Pokud tomu všemu budu byť jen  maličko nápomocná, budu spokojená.

               Díky Vám za to, že čtete tyto řádky a za to, že jste navštívili moje stránky.  S láskou Jana  

Mých 25 let v Projektu srdce:

http://www.youtube.com/watch?v=QsJmEVwgWN0&feature=youtu.be

                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< listopad / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 104595
Měsíc: 2562
Den: 73